Jak dlouho trvá, než uvidím výsledky?

  • Plné účinky se dostaví během několika týdnů, v některých případech měsíců.

Kolikrát je potřeba zákrok podstoupit?

  • Většina pacientů se shoduje na tom, že pro lepší výsledek je potřeba tři nebo více ošetření.

Lze plazmalifting / plazmaterapii kombinovat s dalšími zákroky?

  • Ano. Například lze využít zároveň aplikaci výplně, například plazmaterapie kyselinou hyaluronovou, která umožňuje vidět okamžité výsledky. Protože jde o neinvazivní zákrok, lze jej kombinovat i dalšími procedurami, jako zvětšení rtů a podobně.

Jak dlouho zákrok vydrží?

  • Výsledky po třetí aplikaci mohou trvat až 18 měsíců (v některých případech i tři roky).

Kolik to stojí?

  • Cenové rozpětí je od stokorun do tisíců. Je potřeba si u konkrétního poskytovatele pořádně přečíst, co je v ceně zahrnuto, někdy je to jeden zákrok, jindy to může být balíček tří návštěv, atp. Rozdíl je také dle provozovatele, jednotlivec bude mít nižší cenu než klinika, ale klinika bude mít pravděpodobně lepší zázemí a zkušenosti s odběrem a manipulací krve, takže menší příplatek se vyplatí.

Můžete doporučit nějakou kliniku?

Spíš vám dáme návod, jak si správně vybrat. Podívejte se na recenze, na Google, na Seznamu, na sociálních sítích a podobně. Hlavně si nevybírejte podle ceny. Podívejte se na fotky interiérů. Rozhodněte se na základě informací které jste našli a běžte první na konzultaci. Pak udělejte definitivní rozhodnutí. Na hlavní stránce plazmaterapie / plazmalifting doporučujeme kliniku V-CLINIC, určitě je zvažte.