Tato položka v menu vypadá, jako nějaká chyba, nebo že stránku napadl virus, ale vše je správně, jde o vzorec kyseliny hyaluronové.

Plazmalifting / Plazmaterapie s kyselinou hyaluronovou

Při kombinaci plazmaterapie s aplikací tělu vlastní kyseliny hyaluronové lze dosáhnout ještě lepších a intenzivnějších výsledků. Na rozdíl od pouhé výplně vrásek kyselinou hyaluronovou totiž tato metoda nastartuje opravdovou buněčnou regeneraci.

Dochází při ní také k lepší hydrataci pleti a lze s ní řešit také hlubší vrásky a rýhy v obličeji. Výhodou této kombinace je to, že kyselina hyaluronová je látka přirozeně se v lidském těle vyskytující. Nehrozí tedy takřka žádné riziko alergických reakcí. Navíc nejde o nějaký další přidaný zákrok, ale vše lze podstoupit najednou.

Jak dlouho plazmalifting vydrží?

Při plazmaterapii bez kyseliny hyaluronové není efekt viditelný okamžitě. Ošetření je nutné opakovat alespoň třikrát, a první viditelné změny se začnou projevovat až s odstupem času, a to z důvodu, že chvíli trvá, než se nastartuje přirozená buněčná regenerace.

Při kombinaci plazmaterapie s kyselinou hyaluronovou je to jinak. Efekt se díky výplním kyselinou projeví okamžitě. Výsledek se poté se startem buněčné regenerace ještě zlepšuje. Pro dosažení co nejlepšího možného účinku je dobré zopakovat plazmaterapii ještě jednou po 3 měsících. Při tomto postupu omlazující efekt může přetrvávat 1-2 roky. K dosažení kontinuálních výsledků je proto vhodné vždy v průběhu 1-2 let plazmaterapii absolvovat nanovo.