Ambulantní aplikace krevní plazmy zabere jen málo času, hodinu po zákroku můžete být doma. Tento zákrok nevyžaduje ani žádnou rekonvalescenci, další den můžete klidně a bez rizika do práce.

Co se týče běžných aktivit a zálib, můžete se věnovat všemu, co děláte i normálně. Vhodné je pouze po dobu 2-3 dnů vyhýbat se opalování. Ošetřenou oblast je totiž dobré chránit před přímými slunečními paprsky. Vyhněte se také sauně či extrémnímu chladu.

Možné komplikace po absolvování plazmaterapie jsou téměř nulové. Vyskytnout se může pouze zarudnutí či mírný otok pokožky v ošetřované oblasti. Abyste se tomuto vyhnuli, ihned po zákroku ošetřujte místa aplikace mírným chladem.

Po zákroku

Absolvování plazmaterapie s sebou přináší účinky v podobě celkového omlazení vašeho vzhledu v obličeji a projasnění a oživení obličeje.

Očekávat lze také vymizení jemnějších i hlubších vrásek na obličeji, krku či hřbetech rukou (podle místa aplikace), zlepšení celkové výživy a hydratace pleti až do spodních vrstev a nastartování regeneračních procesů na buněčné úrovni (co bude mít za následek zpomalení stárnutí pleti).

Pro dosažení těchto výsledků je dobré absolvovat další plazmaterapii po 3 měsících, a pak jí podstupovat pravidelně v intervalech 1-2 roky.

Recenze na plazmalifting jsou napříč internetem ve velké většině pozitivní, jelikož jde opravdu o zákrok, který není nijak nebezpečný, nepřináší skoro žádné komplikace a nijak nezatěžuje lidský organismus. Další informace najdete na stránce otázky a odpovědi.